04-03-2024

Wyniki postępowania rekrutacyjnego do klasy I Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Golczewie

Poniżej publikujemy plik zawierający protokół z II etapu postępowania rekrutacyjnego do klasy I Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Golczewie.

29-02-2024

Jak w teatrze...

Lekcja z lekturą może być ciekawa, poprowadzona niekonwencjonalnie.
Ostatnio uczniowie klasy  7 A na lekcji języka polskiego próbowali swoich sił aktorskich. Podzieleni na kilkuosobowe zespoły wcielili się w  bohaterów dramatu Juliusza Słowackiego pt. Balladyna. Przygotowali krótkie inscenizacje  aktów  omawianego tekstu. Na  scenie pojawiły się m.in. takie postacie jak Balladyna, Alina, Wdowa, Kirkor, Chochlik, Skierka, Grabiec. Siódmoklasiści do zadania podeszli  odpowiedzialnie: zadbali o stosowne stroje, przygotowali  rekwizyty  oraz  scenografię.

29-02-2024

Czekoladowy autobus w klasie 1A

Dnia 22 lutego do klasy 1A  zawitał „Czekoladowy Autobus”,  jedyny autobus w Polsce, w którym dzieci przeniosły się w czekoladowy świat.

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7  [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 368   następne »