2016-06-12 08:25:01

I miejsce powiatowym konkursie na projekt o zdrowiu

Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w powiatowym konkursie na projekt „Trzymaj formę”, którego głównym przesłaniem było organizacja zdrowego stylu życia w szkole. Nasi uczniowie podczas wielu spotkań wykonywali zadania związane z propagowaniem zdrowego stylu życia. Podczas zajęć języka angielskiego pisali przepis, który musieli omawiać podczas wykonywania go na lekcji. Na zajęciach technicznych tworzyli piramidę zdrowia, jadłospis na jeden dzień, uczyli się nakrywać do stołu oraz wykonali prezentacje multimedialną. Nasz projekt nazywał się „Formatujemy się zdrowo” i zawierał szczegółowy opis, w jaki sposób dbamy w naszej szkole o to, aby każdy mógł rozwijać się prawidłowo. Uczestnikami projektu byli uczniowie klasy VIb: Martyna Włodarczyk, Marcin Szczepaniak, Magdalena Romanowska, Igor Szukalski, Krystian Janiszewski, Wiktoria Radecka, Oliwia Kołodziejek, Paweł  Glapa, Amelia Bonecka, Jakub Kuśmierek, opiekunkami projektu były p. Elżbieta Kulesza i Urszula Szukalska.