2019-05-22 12:12:42

Z wizytą w Filharmonii Szczecińskiej

14 maja Z wizytą w Filharmonii Szczecińskiej2019 roku nasi uczniowie odwiedzili Filharmonię w Szczecinie.
Koncert szkolny „ Droga do Oza” to spotkanie z ponadczasową baśnią i jej uniwersalnymi wartościami: siłą odwagi, serca i rozumu. Obejrzeliśmy spektakl inspirowany utworami grupy TOTO na orkiestrę w wykonaniu filharmoników szczecińskich i aktorów szczecińskich scen teatralnych. To nowe spojrzenie na stuletnią opowieść Lymana Franka Bauma – przygody Dorotki i jej przyjaciół w symfonicznej odsłonie zachwyciło i małych i dużych.

Opuszczaliśmy salę pełni pozytywnej energii podziwiając niesamowitą budowlę, jaką niewątpliwie jest nasza Filharmonia Szczecińska.

Już teraz zapraszamy na następne muzyczne spotkania, których organizatorem jest pani Mariola Gradek.