17-05-2022

IV edycja konkursu "Od polskiego wybrzeża Bałtyku po Węgierską Pusztę" rozstrzygnięta!

Rozstrzygnięto IV edycję konkursu „Od polskiego   wybrzeża Bałtyku po Węgierską Pusztę”, realizowanego w ramach międzynarodowego projektu pn. Ochrona Przyrody Bez Granic - „Kluby Przyjaciół Parków Narodowych” przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej wspólnie z Wolińskim Parkiem Narodowym oraz Parkiem Narodowym Puszty Węgierskiej.

Do konkursu zgłosiło się 6 zespołów z 5 szkół Powiatu Kamieńskiego i Świnoujścia. W ramach zgłoszeń konkursowych otrzymaliśmy wiele pomysłowych prac filmowych, graficznych i literackich, w których widać zaangażowanie uczestników, zdobytą wiedzę i przemyślenia na temat potrzeby ochrony przyrody.

Zwycięzcami tegorocznej edycji został Zespół Motylki z Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie, w składzie: Wiktoria Czerwonka, Olimpia Kucharska, Wiktoria Hołub.

10-05-2022

Wolontariat

07 maja 2022 roku uczniowie kl. IV "a" z wychowawcą i rodzicami uczestniczyli w kontynuacji akcji wolontariatu w Komunalnym  Schronisku Dla bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach.

09-05-2022

Konkurs na "Wielkanocną Eko-kartkę" rozstrzygnięty

W  kwietniu  2022 r. uczniowie klasy III B uczestniczyli w konkursie plastycznym,  którego  organizatorem  był wojewódzki  Fundusz  Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Zadaniem uczestnika było przygotowanie świątecznej pocztówki z eko-materiałów. Spośród 103 prac zgłoszonych z terenu województwa zachodniopomorskiego, na poziomie klas 0-3, dwie prace naszych uczniów zachwyciły jury.

III miejsce zajęła kartka Jakuba Papieża, a wyróżnienie – pocztówka Majki Zagozdon.

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 299   następne »