23-04-2024

Sukcesy naszych uczniów w konkursie ekologicznym

Uczniowie  reprezentowali  Naszą Szkołę w  Konkursie Ekologicznym

"Zasoby  przyrodnicze wyspy Wolin",

którego organizatorem  było Liceum Ogólnokształcące i Technikum im. Prof. Adama Wodziczki w Wolinie pod patronatem:
· Wolińskiego Parku Narodowego.
· Ministerstwa Klimatu I Środowiska;
·Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej;
·Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Celem konkursu było  kształtowanie postaw ekologicznych,  propagowanie wiedzy dotyczącej ekologii i ochrony środowiska.

22-04-2024

Sukces uczniów w XLV Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W piątek 19 kwietnia br. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbył się Etap Powiatowy XLV edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych. Celem turnieju jest działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej oraz popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się na drogach. Podobnie jak w poprzednich edycjach, rywalizacja odbywała się w konkurencjach: ze znajomości przepisów ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz jazdy sprawnościowej rowerem na torze przeszkód i w miasteczku ruchu drogowego.

18-04-2024

Uzupełniające postępowanie rekrutacyjne do Przedszkola Publicznego "Źródełko"

Poniżej publikujemy plik zawierający protokół z uzupełniającego postępowania rekrutacyjnego

do Przedszkola Publicznego "Źródełko" w  Golczewie na rok szkolny 2024/2025.

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 368   następne »