02-11-2022

Wspomóż Szkole Podstawowej uzyskać nagrody w programie "Szkoły pełne talentów" w sieci LIDL

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego bierze udział w akcji "Szkoły pełne Talentów" finansowany przez sieć sklepów LIDL. Każdy z nas może pomóc, robiąc zakupy w sieci sklepów można otrzymać "talenciaki", które wymienia się na punkty. Zebrane punkty biorą udział w loterii...

31-10-2022

Szkoła pamięta

"Szkoła pamięta" to akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki, której celem jest pielęgnacja pamięci o osobach związanych z naszą placówką, miejscowością i społecznością. W związku z tym na cmentarzu parafialnym w Golczewie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami uporządkowali i zapalili znicze na grobach osób związanych z naszą placówką, dyrektorów szkoły, byłych nauczycieli, pracowników obsługi. Obecność w tym miejscu jest dowodem pamięci i uznania dla tych, którzy odeszli.

27-10-2022

Dzień Poczty Polskiej

W związku z obchodzonym w październiku Dniem Poczty Polskiej, dzieci z grup 5 i 6 latków odwiedziły placówkę pocztową w naszej miejscowości.Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się na czym polega praca pocztowca, jak wygląda budynek poczty, mogli też przybić stempel na wcześniej przygotowanych listach. Zwieńczeniem wizyty było wręczenie laurek i podziękowań dla Pań pracujących na poczcie.

« poprzednie 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52  [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 365   następne »