11-06-2021

"Mikroby"

W środę i czwartek – 9 i 10 czerwca 2021 roku uczniowie klasy 3 b wraz z wychowawczynią przedstawili inscenizację pod tytułem „Mikroby”.

08-06-2021

Kolejny sukces uczniów naszej szkoły!

Konkurs plastyczny "Nie palę - wybieram zdrowie" zorganizowany przez Państwowy Powiatowy Inspektor w Kamieniu Pomorskim, miał na celu pokazanie wizji uczniów dotyczącej dbania o zdrowie i przeciwdziałaniu paleniu papierosów.

Uczniowie biorący udział w konkursie na poziomie klas VI - VIII wykonali prace plastyczne o zadanej tematyce. Komisja konkursowa brała pod uwagę poziom artystyczny pracy, innowacyjność i kreatywność, zastosowaną technikę, zawartość elementów moralizujących, przesłania, zgodność pracy z tematem konkursu.

Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

I miejsce - Nadia Ptak
II miejsce - Karol Suszek

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Opiekun Joanna Maciejewska

27-05-2021

Ekologiczne działania w Golczewie

#PomorzeZachodnie #Program Społecznik #społecznik #KARR
@PomorzeZachodnie @ProgramSpołecznik @Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego

„Segregujemy – w czystości żyjemy”, to projekt zrealizowany dzięki środkom uzyskanym z Programu Społecznik na lata 2019-2021 - Program Marszałkowski”. W świetlicy szkolnej w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie odbyły się spotkania poprowadzone przez pracowników Celowego Związku Gmin R- XXI ze Słajsina, które miały na celu przybliżenie uczestnikom projektu temat segregacji odpadów.

« poprzednie 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 304   następne »