01-06-2023

Międzynarodowy Dzień Roślin

17 maja w klasie IIIa  był dniem wielu ciekawych wydarzeń. Z okazji Międzynarodowego Dnia Rośliny gościliśmy pracowników Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin w Koszalinie. Pracuje tam mama naszej uczennicy , p. Małgorzata Och, która zorganizowała to ciekawe spotkanie.
Były  okazy roślin, nasion. Inspektorzy omówili znaczenie swojej pracy dla wszystkich ludzi. Z prezentacji multimedialnej dowiedzieliśmy się, jak pożyteczne i ważne dla świata są pszczoły.
Wspólnie musimy dbać o środowisko.

01-06-2023

Wycieczka do Zieleniewa

15 maja na wycieczkę do Zieleniewa wybrali się uczniowie klas II a, IIIa i IIIb.  Celem było skorzystanie z atrakcji w Parku Rozrywki -  Dziki Zachód. A atrakcji jest tam bardzo dużo.
Po przekroczeniu bramy dzieci  zobaczyły wigwam, saloon, bank czyli takie małe western city.  Była konna przejażdżka, szalony byk-rodeo, przejażdżka beczkowozem i strzelanie z łuku.
Dużym powodzeniem cieszyły się  współczesne atrakcje: autodrom, crazy carty , quady czy miasteczko ruchu drogowego z hulajnogami.

22-05-2023

Powodzenia!

Drodzy Ósmoklasiści,
przed Wami niezwykle ważne dni, już jutro zaczyna się egzamin ósmoklasisty! W imieniu klasy siódmej życzymy, aby lata nauki przyczyniły się do wysokich wyników na egzaminie, które nie tylko spełnią Wasze marzenia, ale również otworzą drzwi do realizacji życiowych planów.

Powodzenia

« poprzednie 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30  [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 367   następne »