Aktualności
23-12-2015Wigilia u pięciolatków
Zbliżające się święta to czas życzeń, przemyśleń i spotkań rodzinnych. Pamiętając o naszych tradycjach związanych z Bożym Narodzeniem dzieci z wychowawcą panią Dorotą Szkutnik przygotowały dla swoich rodziców Jasełka.
Pierwsza pomoc
Udzielanie pierwszej pomocy jest obowiązkiem wszystkich ludzi. Każdy musi reagować i w razie konieczności udzielić pomocy, wezwać odpowiednie służby ratownicze.

Nasze sukcesy
9 finalistów konkursów kuratoryjnych i I miejsce w Konkursie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego dla ucznia
Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie
Sukces golczewskiej szkoły to 9 finalistów konkursów kuratoryjnych: 4 uczniów z chemii, 1 uczeń z geografii, 1 uczeń z historii, 1 uczeń z WOS-u, 1 uczeń z języka angielskiego, 1 uczeń z języka polskiego oraz I miejsce w Konkursie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Zdolne dzieci naszej szkoły osiągają sukcesy. Rozwijają swoje zainteresowania na różnorodnych zajęciach pozalekcyjnych, kołach zainteresowań. Dobra praca nauczycieli przekłada się na osiągnięcia (6 finalistów, w tym 1 laureat z chemii w poprzednim roku szkolnym).
