2022-11-17 11:51:52

Krajobrazy jesieni

Dnia 14.11.2022r. został rozstrzygnięty międzyklasowy konkurs plastyczny pt.: „Krajobrazy jesieni”. Konkurs był adresowany do wszystkich uczniów klas I-III. Technika prac była dowolna.
Celem konkursu było:
- uwrażliwienie dzieci na otaczającą przyrodę i zmieniające się pory roku;
- rozwijanie u dzieci zainteresowań artystycznych oraz poszukiwanie inspiracji twórczej w obserwacji przyrody;
- rozwijanie wyobraźni dziecięcej poprzez ekspresję plastyczną;

W konkursie wzięło udział 35 uczniów reprezentujących wszystkie poziomy klas I-III. Na ręce organizatora oddano prace wykonane różnymi technikami plastycznymi z wykorzystaniem rozmaitych materiałów. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatora i komisji konkursowej, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, jury zdecydowało się nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością. Podczas oceny uwagę zwracano na zgodność pracy plastycznej z tematem pracy i Regulaminem, poziom aktywności twórczej, zagospodarowanie przestrzeni, oryginalne ujęcie tematu oraz ilość włożonej pracy i dużą samodzielność.

Decyzją komisji konkursowej nagrodzono i wyróżniono następujące prace na poziomie każdej klasy:

I miejsce – Hanna Pietryniak
II miejsce – Iga Gajlun
III miejsce – Tomasz Walento

Wyróżnienie – Hubert Magierski

I miejsce – Inga Grońska
II miejsce – Wiktoria Pawluś
III miejsce – Kaja Zagozdon

I miejsce – Wiktoria Cieślak
II miejsce – Oskar Pustelnik
III miejsce – Zofia Kawka

Wyróżnienie – Filip Siedlecki

Za udział w konkursie uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w następnych konkursach.