2023-01-20 12:25:51

Kolejny sukces naszych sportowców!

W czwartek, 19 stycznia 2023 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbyły się kolejne zawody w ramach Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Sportowego Szkół na rok szkolny 2022/2023.

W turnieju wzięły udział po trzy zespoły w każdej kategorii. Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym", czas gry u dziewcząt i chłopców to 2 x 8 minut. Zawody sędziowali panowie Zygmunt Broda, Mirosław Kołodziej oraz Marek Szymański.

Wyniki dziewcząt:

- Zespół Szkół Publicznych w Golczewie - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim 1 : 3 (0 : 1)

- Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim - Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie 0 : 1 (0 : 0)

- Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie - Zespół Szkół Publicznych w Golczewie 3 : 3 (2 : 0) po dogrywce 3 : 4

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim

III miejsce – Zespół Szkół Publicznych w Golczewie

Wyniki chłopców:

- Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie - Zespół Szkół Publicznych w Golczewie 1 : 10 (0 : 8 )

- Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim - Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie 6 : 1 (5 : 0)

- Zespół Szkół Publicznych w Golczewie - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim 1 : 1 (1 : 1) po dogrywce 2 : 1

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Zespół Szkół Publicznych w Golczewie

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim

III miejsce – Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie

Wszystkie zespoły z rąk pana Marka Szymańskiego, Powiatowego Koordynatora Imprez Sportowych w Kamieniu Pomorskim otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim.

Gratulujemy!