2023-01-23 08:15:08

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy był długo wyczekiwaną atrakcją przez dzieci. Tym bardziej długo wyczekiwaną np. przez klasy trzecie, bo spowodowaną przerwą z powodu pandemii. W naszej szkole odbył się on 18 stycznia.
Podczas takiego wydarzenia dzieci mogą wcielić się w kogoś innego, przebrać się za znaną i lubianą postać bajkową i wyglądać inaczej niż zwykle. Można było spotkać wróżki, księżniczki, rycerzy, policjantów, strażaków, a także Spider-Mana czy Batmana. Wszystkie dzieci przebrane w kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki, którą zapewnił wodzirej - nauczyciel z naszej szkoły. Podczas balu odbywały się różnorodne zabawy taneczne, które przysporzyły wiele radości najmłodszym. Bal karnawałowy dostarcza wiele pozytywnych emocji i przeżyć. Na dzieci czekała również niespodziana w postaci słodkiego poczęstunku a nawet prezentów.

Wszystkie dzieci spędziły miło czas, a wspólna zabawa przyniosła dużo zadowolenia, radości i uśmiechu.