2023-02-28 11:03:56

Sukces literacki ucznia klasy ósmej

24 lutego 2023 r. rozstrzygnięto etap powiatowy konkursu pod nazwą „Fraszka o wodzie, która służy zdrowiu i przyrodzie” w ramach obchodów światowego dnia wody, organizowanego przez Wojewódzką Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Szczecinie pod Honorowym Patronatem Wojewody Zachodniopomorskiego.  Uczeń naszej szkoły Feliks Zych zajął II miejsce i tym samym zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego. Publikacja  pracy będzie miała miejsce na profilu społecznościowym Facebook WFOŚiGW w Szczecinie w dniu 03.03.2023 r. Wyłonienie najlepszych prac odbędzie się na zasadzie „polubień” pod postem, a o zwycięstwie będzie decydować największa liczba „polubień” do dnia 12.03.2023 r. do godz. 16:00. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 13.03.2023 r. do godz. 16:00 poprzez portal Facebook WFOŚiGW w Szczecinie, profil Twitter oraz stronę internetową WSSE w Szczecinie.

Prosimy wszystkich uczniów o polubienia pracy Feliksa Zycha i pomoc w zdobyciu tytułu laureata.

Rozstrzygnięcie konkursu "Fraszka o wodzie, która służy zdrowiu i przyrodzie" - Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kamieniu Pomorskim - Portal Gov.pl (www.gov.pl)