2012-04-25 10:21:36

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI

Dnia 19 kwietnia uczniowie Naszego Gimnazjum sprawdzali swoje umiejętności ze znajomości fizyki i astronomii oraz zasad i zjawisk panujących wokół Nas. Z pośród najlepszych uczniów z klas zostało wyłonionych 9 uczniów, którzy napisali Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z fizyki EDI -  PANDA 2012. Udział wzięli: Wiktoria Chybowska, Aleksandra Nowak,  Adrian Romanowski , Oskar Jaros, Patryk Madej i Filip Zych z klas 2 oraz  Anna Okoń , Dawid Łyko i Piotr Wawrzyński. Uczniowie przez 45 minut zmagali się z 30 zadaniami zamkniętymi zawierającymi treści o różnym stopniu trudności. Konkurs ten nie tylko sprawdził obecną wiedzę uczniów, ale również utrwalił wiedzę przygotowując do egzaminu gimnazjalnego. Wyniki będą znane dnia 4 czerwca 2012. Życzę wysokich lokat.

Konkurs przeprowadziła nauczycielka fizyki  Magdalena Lisak