2013-01-15 21:41:19

Teatralne działania

Dnia 10 stycznia 2013r. odbył się Przegląd Misteriów Bożonarodzeniowych w Kamieniu Pomorskim. Gospodarzem była Szkoła Podstawowa im. B.Chrobrego w Kamieniu Pom.,a do rywalizacji stanęło 11 szkół. Ranga konkursu była znaczna, bo opiekę nad nim przejęło Kuratorium w Szczecinie. Nasza grupa liczyła 31 osób, a reprezentowali nas uczniowie od klasy I do VI. Uczniów przygotowały i sprawowały nad nimi opiekę pani D.Grzejszczak i pani Z.Biernacka. W oczekiwaniu na swój występ z ogromnym zaciekawieniem oglądaliśmy popisy aktorów z innych szkół. Nasza prezentacja historii narodzin Chrystusa zaowocowała II miejscem, a dodatkowo Kacper Bociański z klasy VI b otrzymał wyróżnienie i indywidualną nagrodę za kreację aktorską. Do szkoły przywieźliśmy nagrodę rzeczową-tablet. Jasełka obejrzeli uczniowie naszej szkoły, jak również rodzice w dniu 7 stycznia 2013 r.

Z.Biernacka