2013-11-27 09:32:44

Konkurs "Zbieracz baterii 2013" rozstrzygnięty!

Od wielu lat w naszej szkole organizowany jest konkurs „Zbieracz baterii”, który ma na celu propagowanie tematyki ekologicznej. Uczniowie wszystkich klas szkoły podstawowej oraz gimnazjum od wielu lat mogą w nim uczestniczyć. Konkurs na terenie szkoły prowadzi pani Maria Jędruszek. Przez cały rok szkolny odbywa się zbiórka zużytych baterii, a w kolejnym jest podsumowanie. W tym roku najlepszy okazał się Norbert Zieliński z klasy VIa, II miejsce zajęła Izabela Biliniewicz z klasy IIIb, na III miejscu uplasował się Wojciech Wiączek z klasy VIa, natomiast IV miejsce zajął Igor Szukalski z klasy IVb. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe, które zostały wręczone na uroczystym apelu. Dodatkową nagrodą jest 5pkt. z aktywności. Gratulujemy naszym młodym ekologom.