2013-12-17 00:17:02

Chętnie dzielę się z innymi

„Chętnie dzielę się z innymi” już po raz dziewiąty

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
 nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Jan Paweł II

W wietrzną i śnieżną sobotę 7 grudnia 2013r. na terenie sklepu Oszczędny Koszyk w Golczewie po raz dziewiąty odbyła się akcja „Chętnie dzielę się z innymi”. Jej celem była zbiórka artykułów spożywczych i chemicznych. Jak co roku do udziału w akcji mieszkańców Golczewa i okolic zachęcali członkowie Małego Samorządu Uczniowskiego – uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Golczewie. Z zebranych artykułów przygotowano 10 paczek, które z pomocą strażaków OSP Golczewo dostarczono rodzinom zamieszkującym Gminę Golczewo. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim ludziom, którzy w sobotni poranek nie przeszli obok nas obojętnie, którzy choć niewielką rzeczą, a ogromnym darem serca wsparli naszą akcję. Nasze wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę Państwa Moniki i Marka Zielińskich, właścicieli sklepu Oszczędny Koszyk w Golczewie, za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki. Dziękujemy uczniom ZSP w Golczewie, Dyrekcji ZSP w Golczewie, personelowi sklepu Oszczędny Koszyk oraz strażakom. Już dziś zachęcamy do udziału w kolejnej, dziesiątej edycji akcji „Chętnie dzielę się z innymi”, która odbędzie się w przyszłym roku tradycyjnie w pierwszą sobotę po Mikołajkach. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2014 życzymy wszystkim szczęścia, spokoju, spędzenia czasu w miłym, rodzinnym gronie oraz wymarzonych prezentów.

Monika Kiełbasa
Justyna Kozioł