2013-12-17 00:26:02

Dzień siatkówki w ZSP w Golczewie

Dnia 5 grudnia w ZSP w Golczewie, odbył się Turniej Trójek Siatkarskich w ramach „Dnia Siatkówki” organizowany corocznie w naszej szkole dla uczniów klas IV- VI oraz gimnazjum podzielonych na trzy kategorie: „singielki” dla klas IV, dwójek dla klas V-VI, oraz trójek mieszanych z gimnazjum. Rekordowa liczba 139 uczestników w piątej edycji DNIA SIATKÓWKI. We wszystkich kategoriach rywalizowano najpierw w grupach, a potem systemem pucharowym. Po rozegraniu około 100 meczów wyłoniono zwycięzców. Do fazy finałowej przeszło 8 trójek gdzie obowiązywał już system pucharowy. W finale najlepszą drużyną okazała się trójka w składzie: Dominika Krogulecka, Karolina Wrona, Szymon Kasprzyk, pokonując po emocjonującym meczu trójkę: Agata Tesarska, Roman Biernacki, Paweł Chlebowski.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce      - (Dominika Krogulecka, Karolina Wrona, Szymon Kasprzyk)

II miejsce    - (Agata Tesarska, Roman Biernacki, Paweł Chlebowski)

III miejsce   - (Karolina Sznałbelt, Jakub Tomczyk, Szymon Chlebowski)

IV miejsce   - (Gabriela Leus, Bartosz Michalak, Maciej Raducki)

Turniej cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów o czym świadczy coraz większa liczba uczestników. Cieszy również coraz większy poziom gry w siatkówkę uczniów naszej szkoły.

WYNIKI:

Półfinały „Singielków”:

Katowicz Magda - Włodarczyk Martyna      10: 15

Strzelecki Kacper –Berezowska Julia             15:13

O I miejsce:

Włodarczyk Martyna – Strzelecki Kacper       15:11

O III miejsce:

Berezowska Julia - Katowicz Magda             15:10

KOLEJNOŚC KOŃCOWA:

1.Włodarczyk Martyna

2.Strzelecki Kacper

3.Berezowska Julia