2014-03-23 17:07:55

Drużyna dziewcząt z ZSP Golczewo w półfinale mistrzostw województwa w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Dnia 10 marca w Kamieniu odbyły się regionalne zawody piłki siatkowej dziewcząt szkół podstawowych w ramach IMS, w których brały udział mistrzynie powiatów goleniowskiego, kamieńskiego, gryfickiego, kołobrzeskiego oraz Miasta Szczecin i Świnoujście. Powiat kamieński reprezentowały dziewczęta z ZSP Golczewo, które pokonały kolejno zespoły z ZSP4 Świnoujście 2:0, SP6 Kołobrzeg 2:0,SP4  Gryfice 2:0, by w finale uznać wyższość dziewcząt z SP74 Szczecin i zajmując II miejsce w turnieju. Dziewczęta z SP74 i ZSP Golczewo wywalczyły awans do półfinału mistrzostw województwa w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.