2014-06-12 15:22:54

Jestem bezpieczny w gospodarstwie rolnym

12 czerwca czterdziestu uczniów Gimnazjum im. M. Skłodowskiej – Curie brało udział
w finale konkursu Jestem bezpieczny w gospodarstwie rolnym przygotowywany przez nauczyciela techniki i informatyki pana Michała Stróża. Konkurs pod patronatem Państwowej Inspekcji Pracy i Burmistrza Golczewa Andrzeja Danieluka przebiegał dwuetapowo.

W pierwszej części, wyjazdowej, uczestnicy zwiedzali Wielobranżowe Gospodarstwo Rolne ROGO s.c. w Stuchowie. Ich zadaniem było zwrócenie uwagi na zagrożenia, jakie występują w gospodarstwie rolnym.

Druga część – pisemna, odbyła się w szkole. Było, o co walczyć. Nagrodą główna był tablet a za drugie i trzecie miejsce słuchawki renomowanych firm. Po podsumowaniu wyników I miejsce zdobyła Gabrysia Leus, II miejsce przypadło Dominice Szymczak, na III miejscu uplasowała się Paula Wilniewczyc. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Pozostałe osoby obdarowane zostały pamiątkowymi dyplomami i upominkami.

GALERIA 1

galeria 2