2014-11-15 22:11:08

Listopadowe spotkania z kulturą

W tym miesiącu nasi uczniowie mieli okazję dwukrotnie odwiedzić GOKiS w Golczewie.

5. listopada uczestniczyli w koncercie profilaktycznym „ Wolności oddać nie umiem” w wykonaniu Gabriela Fleszara, polskiego muzyka, piosenkarza oraz aktora, znanego z głównej roli w filmie pt. „Sezon na leszcza” w reżyserii Bogusława Lindy. Podczas spotkania artysta podzielił się z młodzieżą swoją muzyką, jak i doświadczeniami i przemyśleniami na temat zgubnego wpływu nałogów na nasze życie.

Koncert został zorganizowany dzięki wsparciu Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania problemów Alkoholowych.

14. listopada uczniowie klas I – III szkoły podstawowej i gimnazjum wzięli udział w warsztatach filmowych.

Klasy młodsze poznawały tajniki sztuki filmowej w oparciu o film „Krudowie”, zaś gimnazjaliści stali się ekspertami od efektów specjalnych, dzięki filmowi fantastyczno – przygodowemu  pt. „Kronika”.