2015-05-01 18:11:03

53. Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Filatelistyczny

53. Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Filatelistyczny "Teraz Lubelskie, a Nałęczów jego perłą".

W piątek, 24 kwietnia 2015 roku, w Szczecinie wyłonieni wcześniej na etapie szkolnym młodzi filateliści z naszej szkoły  brali udział w półfinale 53. Ogólnopolskiego Konkursu Filatelistycznego pt. "Teraz Lubelskie, a Nałęczów jego perłą". Konkurs polegał na rozwiązaniu dwóch testów: z wiedzy tematycznej oraz wiedzy filatelistycznej, wykonaniu karty tytułowej eksponatu, oraz projektu znaczka pocztowego. Wszyscy bez wątpienia poradzili sobie świetnie, aczkolwiek na finał konkursu, który odbędzie się w Nałęczowie pojadą: Marta Szymańska, Sara Urbanowicz oraz Karolina Czerwonka. Jest to wielki sukces zarówno uczniów, jak i opiekunów koła.

Gratulacje!

Karolina Czerwonka