2015-05-08 19:46:45

Sukces w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Zmagania w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Kamieniu Pomorskim dla uczniów naszej szkoły zakończyły się sukcesem. Konkurs odbywał się na dwóch poziomach, szkoły podstawowe i gimnazjum. Zarówno reprezentanci Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Golczewie wykazali się wiedzą na temat zasad obowiązujących w ruchu drogowym, jak i umiejętnościami jazdy technicznej na rowerze po torze przeszkód zdobywając miejsce na podium. Zawodnicy ze szkoły podstawowej zajęli III miejsce, a przedstawiciele gimnazjum II. Każda drużyna otrzymała dyplom oraz statuetkę. Szkołę podstawową reprezentowali: Katarzyna Trzepałka, Nikola Maliszewska, Kamil Szymacha i Kacper Strzelecki; gimnazjum: Karol Brzeziński, Tomasz Liber i Krzysztof Wawrzyk. Opiekunami grup byli p. Urszula Szukalska i p. Michał Stróż. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.