2015-06-15 14:21:14

Rozdano nagrody za konkurs "Mój przyjaciel pies"

Uwieńczeniem współpracy Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Golczewie ze Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Sosnowicach był ogłoszony w kwietniu konkurs fotograficzny dla klas IV-VI i konkurs plastyczny dla klas 0-III pod hasłem „Mój przyjaciel pies”. Współorganizatorem tych konkursów był także Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Golczewie. Uczestniczyło w nich łącznie 65 uczniów. W konkursie plastycznym  na poziomie każdej klasy wyłoniono trzy pierwsze miejsca oraz wręczono wyróżnienie, zaś w konkursie fotograficznym nagrodzono 5 prac a jedną wyróżniono. Nagrodzeni uczniowie:

1. Oskar Duchnowski

4. Weronika Pęcka
  5. Kacper Strzelecki

Wyróżnienie – Hanna Kwaśniak vel Kwaśniewska

Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe a pozostali uczestnicy drobne upominki.

organizatorzy