2015-06-25 15:48:48

Ukończenie II etapu edukacyjnego

Klasy szóste 23 czerwca 2015r. zakończyły naukę w szkole podstawowej. Na uroczystości zostały nagrodzone osoby, które z wyróżnieniem ukończyły szkołę, a ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Absolwenci ze średnią 5.00 i wyżej otrzymali statuetkę wraz ze złotą ramką i wpisali się do złotej księgi. Uczniowie ze średnią 4,75 otrzymali statuetkę i złotą ramkę. Najlepsi sportowcy otrzymali statuetki Najlepszego Sportowca oraz dyplom. Podziękowania oraz nagrodę książkową otrzymali także społecznicy, uczniowie działający w Samorządzie Uczniowskim. Radny Powiatu Kamieńskiego pan Bogusław Hilarski ufundował dodatkową nagrodę dla najlepszego ucznia szkoły podstawowej. Podczas spotkania szóstoklasiści prezentowali kilka scenek z życia szkoły. Ostatnim etapem części oficjalnej był taniec – polonez. Wieczór zakończył się dyskoteką oraz poczęstunkiem.