2015-06-26 11:40:14

Nasza szkoła też świętuje Dni Golczewa

Golczewscy uczniowie i nauczyciele uświetnili obchody 25-lecia miasta Golczewa w formie happeningu. Na ulicach pojawiły się różnokolorowe stoiska. W pobliżu Urzędu Miasta projektowano znaczki tematyczne związane z Golczewem. Niedaleko fontanny golczewscy młodzi wędkarze z dumą i wielką pasją uczyli zainteresowanych mieszkańców tej trudnej sztuki pod okiem nauczycieli. Nie zabrakło sportowców - kolarzy, którzy prezentowali swoje rowery.

Idąc ulicą Zwycięstwa, można było zobaczyć - "spotkać się z Marią Skłodowską-Curie" przy stoisku pt."Poczuj chemię do chemii", a także zobaczyć przepiękne zdjęcia z konkursu fotograficznego pt."Golczewo w obiektywie". Następnie uczniowie i nauczyciele zaprezentowali Golczewo wczoraj i dziś oraz bogactwa Golczewa. Poloniści przedstawili prace literackie uczniów w kąciku  literackim, a nasi najmłodsi uczniowie pokazali przepiękne prace plastyczne. Zespół tancerzy rozświetlał muzyką i tańcem święto miasta Golczewa.