2015-11-19 11:51:30

Ruszamy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Mierzymy wysoko! Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Takie hasło jest mottem przewodnim działań związanych ze styczniową zbiórką pieniędzy. Dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie założonego w naszej szkole sztabu WOŚP. Akcja zbiórki pieniędzy będzie wprawdzie dopiero 10 stycznia, ale przygotowania już trwają. Działania nasze rozpoczęły się już na początku listopada, wysłaniem wniosku o założenie sztabu w naszej szkole. Już od wielu lat szefem sztabu jest p. Urszula Szukalska. Wolontariusze, to uczniowie pracujący w Samorządzie Uczniowskim. W tym roku po pięć osób reprezentuje szkołę podstawową i gimnazjum. Kolejnym krokiem, jaki nas czeka to przesłanie danych wolontariuszy w celu stworzenia przez sztab w Warszawie identyfikatorów potrzebnych w trakcie zbiórki.