2015-11-20 13:28:24

Pasowanie uczniów klas pierwszych

19 listopada 2015 roku w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych. Mali pierwszoklasiści przed dyrektorem szkoły, burmistrzem, nauczycielami, koleżankami i kolegami, rodzicami, babciami i dziadkami ślubowali, że: będą sumiennie wypełniać obowiązki ucznia, będą dobrymi kolegami, nauczycielom i rodzicom poprzez swoje zachowanie i naukę będą przysparzać dumy i radości, będą dbać o dobre imię klasy i szkoły, będą dobrymi Polakami. Uroczysty apel uświetniły wiersze i piosenki w wykonaniu uczniów klas pierwszych. Każdy uczeń  duma i powagą przyjął z rąk pani dyrektor Aldony Kaczmarek akt ślubowania, a od wychowawcy klasy pamiątkowy dyplom. W roku szkolnym 2015/2016 do pasowania na ucznia klasy pierwszej dzieci przygotowane zostały przez panie; Katarzynę Kępkę, Beatę Piotrowską, Ewę Danieluk, Bożenę Szudarek.