2015-12-14 12:20:11

Dziesiąty raz "Chętnie dzielę się z innymi"

Dziesiąty raz „Chętnie dzielę się z innymi”

W przedmikołajkową sobotę 5 grudnia 2015 r. w sklepie Oszczędny Koszyk w Golczewie po raz dziesiąty przeprowadzona została akcja „Chętnie dzielę się z innymi”. Jak zawsze klientów sklepu do udziału w niej zachęcali członkowie Małego Samorządu Uczniowskiego, czyli uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobregow Golczewie. Tradycyjnie zbieraliśmy artykuły spożywcze i chemiczne. Po raz dziesiąty nie zawiedliśmy się na osobach, które w grudniowy poranek przybyły do sklepu po swoje sprawunki. Praktycznie nikt nie przeszedł obok nas obojętnie. Zebrane artykuły umożliwiły nam przygotowanie 13 dużych paczek, które trafiły do rodzin potrzebujących z terenu Gminy Golczewo. Tradycyjnie już w dostarczeniu prezentów wspomogli nas strażacy OSP Golczewo. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które choć niewielką rzeczą, a ogromnym darem serca wsparli naszą akcję. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę Państwa Moniki i Marka Zielińskich, którzy po raz dziesiąty wyrazili zgodę na nasze kwestowanie. Dziękujemy uczniom biorącym udział w akcji oraz ich rodzicom, pracownikom sklepu Oszczędny Koszyk oraz strażakom OSP Golczewo. Już dziś serdecznie zachęcamy do udziału w kolejnej edycji akcji „Chętnie dzielę się z innymi”.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2016 życzymy wszystkim szczęścia, spokoju, spędzenia czasu w miłym, rodzinnym gronie oraz wymarzonych prezentów.

Pedagodzy szkolni