2016-01-16 05:35:11

Laureat VI Wojewódzkiego Przeglądu Misteriów Bożonarodzeniowych

 Wielka radość towarzyszyła uczestnikom gali podsumowującej VI Wojewódzki Przegląd Misteriów Bożonarodzeniowych w Kamieniu Pomorskim. Po dwóch dniach zmagań prezentacji osiemnastu zespołów teatralnych z województwa zachodniopomorskiego 9.01.2016 r. ogłoszono laureatów, wśród których, po raz kolejny znalazł się zespół teatralny ze Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Golczewie.

   Za występ Anielskie Jasełka grupa golczewska otrzymała tytuł laureata i Puchar Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Nagrody indywidualne otrzymały uczennice klasy III b Oliwia Kapczyńska za najlepsze aktorstwo wśród aniołów i Hania Kolasińska za najlepiej prezentującą się tancerkę.
   Wspaniałym wyróżnieniem była nagroda dla instruktorek spektaklu pań Zdzisławy Biernackiej, Wioletty Pokwapisz i Danuty Grzejszczak za projekty kostiumów.
   W tegorocznym Przeglądzie Misteriów wzięło udział ponad 480 uczniów i 40 opiekunów, a nasza szkoła była się wśród najlepszych. Oceny przedstawień dokonywali profesjonalnaliści, na co dzień związani z teatrem, katechezą i kulturą, tym bardziej jesteśmy dumni z naszego sukcesu.
   Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy!

www.golczewo.pl

GALERIA