2016-02-26 16:27:01

Sportowe sukcesy naszych uczniów

   W czwartek 25 lutego br. reprezentacje szkół podstawowych z Wysokiej Kamieńskiej oraz Golczewa  wzięły udział w MISTRZOSTWACH POWIATU w PIŁCE RĘCZNEJ. Tradycyjnie zawody zostały rozegrane na hali widowiskowo - sportowej w Dziwnowie. Do turnieju przystąpiło 7 drużyn z naszego powiatu m. in: z Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Kołczewa oraz Wolina.

   Po fazie grupowej nasze drużyny, które wyeliminowały Dziwnów oraz Kamień Pomorski nr 2, rywalizowały w półfinałach. W pierwszym z nich ekipa z Wysokiej uległa nieznacznie chłopcom ze szkoły podstawowej nr1 w Kamieniu Pomorskim. W drugim półfinale Golczewo pewnie zwyciężyło z Wolinem.
   W kolejnym meczu o III miejsce Wysoka pokonała Wolin 2:1. W finale chłopcy z Golczewa po dogrywce i dramatycznej końcówce zwyciężyli rówieśników z Kamienia Pomorskiego 5:4.
   Cały turniej zdominowała zacięta rywalizacja, podczas której chłopcy z naszej gminy wzajemnie się dopingowali.
Składy naszych reprezentacji:
SP Wysoka Kamieńska:
Kryspin Leśniak, Dorian Fortulański, Patryk Kałużny, Kacper Jakowienko, Dawid Ziółkowski, Olaf Pawełczyk, Paweł Walaszczyk, Gracjan Typek, Dawid Strumiński. Opiekun Bartłomiej Musiał.
 SP Golczewo:
Kacper Strzelecki, Tomasz Opowicz, Igor Szukalski, Krystian Janiszewski, Marcin Dyszel, Dawid Sowiński, Bartłomiej Tesarski, Eryk Górka, Maciej Markiewicz. Opiekun Jacek Hałuszko

www.golczewo.pl