2016-04-06 05:28:23

Eliminacje gminne ogólnopolskiego turnieju wiedzy pożarniczej

W dniu 1 kwietnia br. w GOKiS w Golczewie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Eliminacje te poprzedzone były eliminacjami środowiskowymi, w których wzięło udział 73 uczniów. Do eliminacji gminnych zakwalifikowało się 15 uczestników, którzy rywalizowali ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych.

Po dokonaniu oceny zakwalifikowano do eliminacji powiatowych następujących uczestników:
I grupa wiekowa (szkoła podstawowa)
1.  Wyka Agata                       SP Golczewo    
2.  Markiewicz Wiktor           SP Golczewo
3.  Opowicz Tomasz              SP Golczewo

    
II grupa wiekowa (gimnazjum)
1. Szymczak Dominika      Gimnazjum Golczewo
2. Gmińska Karolina          Gimnazjum Golczewo
3. Decyk Paulina                Gimnazjum Golczewo

   Wszyscy uczestnicy eliminacji otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy zaś opiekunowie podziękowania i drobne upominki. Nagrodę specjalną dla najmłodszej uczestniczki ufundowała p. dyrektor ZSP w Golczewie - Aldona Kaczmarek a dla najmłodszego uczestnika Burmistrz Golczewa - p. Andrzej Danieluk.
   Organizatorzy oraz uczestnicy turnieju i ich opiekunowie serdecznie dziękują Burmistrzowi Golczewa p. Andrzejowi Danielukowi oraz Dyrektorowi GOKiS w Golczewie p. Agacie Grzybowskiej za pomoc i wsparcie w organizacji gminnych eliminacji OTWP.
   Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach tego turnieju, a wszystkich chętnych już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach OTWP.

www.golczewo.pl