2016-04-17 20:51:37

Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej oraz Muzyki Zespołów Estradowych i Solistów

W sobotę, uczniowie naszej szkoły, którzy uczęszczają na koło gitarowe, wzięli udział w Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej oraz Muzyki Zespołów Estradowych i Solistów. Zmagania odbyły się na etapie powiatowym. Nasz zespół instrumentalny ten dzień zakończył sukcesem. Prezentując dwie piosenki „Bieszczady” oraz  „Kamień z napisem Love” zdobył wyróżnienie i tym samym przepustkę do udziału w przeglądzie wojewódzkim, który będzie miał miejsce w Szczecinie pod koniec czerwca. Mamy nadzieję, że pani Mariola Gradek wraz z gitarzystami: Wiktorią Kiełbasą, Aleksandrą Suchomską, Kamilą Adamowicz, Natalią Lis, Hanną Dziewulską, Jakubem Pajestką, Jakubem Szymanowskim, Jakubem Skomorowskim, Kacprem Bociańskim, Igorem Szukalskim, Wiktorem Markiewiczem odniosą kolejny sukces na szczeblu wojewódzkim.