2016-09-19 14:23:39

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dzisiaj miało miejsce zebranie Samorządu Uczniowskiego. Podczas spotkania reprezentanci klas IV-VI wybrali przewodniczącą szkoły podstawowej i jej zastępcę. Największą ilość głosów podczas wyborów otrzymała Izabela Biliniewicz, uczennica klasy VIb i będzie reprezentowała uczniów w roku szkolnym 2016/2017. Jej zastępcą została Maja Wereszczyńska z klasy IVb. Gratulujemy! W skład Samorządu Uczniowskiego wchodzą: Nikola Kapusta, Zuzanna Stępień, Antoni Cerazy, Maja Wereszczyńska, Oliwia Kapczyńska, Florencja Paluch, Tobiasz Maciejewski, Oskar Hałuszko, Kacper Janowicz, Amelia Robelka, Zuzanna Kwiręg, Weronika Nadzikiewicz, Wiktor Markiewicz, Karolina Jaworska, Ola Zielińska, Izabela Biliniewicz, Hanna Dziewulska.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego klas IV-VI
Urszula Szukalska