2016-10-27 13:05:58

Pasowanie na gimnazjalistę

Dnia 26 października 2016 r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych na gimnazjalistów. Uroczystość ta jest wieloletnia tradycją. Na akademię przybył Burmistrz Golczewa Pan Andrzej Danieluk oraz rodzice. Pani Dyrektor Aldona Kaczmarek odczytała tekst ślubowania, a po chwili wszyscy uczniowie przyrzekali godnie reprezentować szkołę, dbać o jej honor, troszczyć się o mienie, w pełni wykorzystywać czas przeznaczony na naukę. Po uroczystości wychowawcy klas rozdali uczniom pamiątkowe akty pasowania i dzięki temu stali się pełnoprawnymi uczniami Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej – Curie w Golczewie. Cała społeczność gimnazjum życzy wszystkim pierwszoklasistom powodzenia i wielu sukcesów na kolejnym etapie edukacyjnym.