2016-10-27 13:47:41

Pasowanie na ucznia

26 października 2016 r. był dniem szczególnie ważnym dla uczniów klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Golczewie. W tym dniu pierwszoklasiści ślubowali uroczyście być dobrymi uczniami, uczyć się tego, co piękne i dobre, strzec honoru i dobrego imienia swojej szkoły. Ceremoniału pasowania dokonała dyrektor Zespołu Szkół Publicznych Pani Aldona Kaczmarek. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Golczewa Pan Andrzej Danieluk, rodzice oraz uczniowie klas drugich i trzecich, którzy serdecznie przyjęli młodsze koleżanki i kolegów do szkolnej społeczności. Przed pierwszoklasistami dużo obowiązków i pracy. Życzymy im wytrwałości i powodzenia, niech lata beztroskiego dzieciństwa będą dla nich miłym wspomnieniem.