2016-11-29 10:11:14

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

READING AND GRAMMAR  28 listopada 2016 r.

Już po raz ósmy W Zespole Szkół Publicznych w Golczewie odbył się Międzyszkolny konkurs języka angielskiego. Od pięciu  lat konkurs obejmuje swym zakresem umiejętności czytania ze zrozumieniem, wykorzystaniem znajomości środków językowych i funkcji językowych popularnie mówiąc znajomością gramatyki. W konkursie wzięło udział osiem szkół powiatu kamieńskiego: SP Wrzosowo, SP Jarszewo, SP Kołczewo, SP Wolin, SP-1 Kamień Pomorski, SP-2 Kamień Pomorski, ZSP Golczewo, SP Wysoka Kamieńska. I etap konkursu  uczniowie napisali w swoich szkołach, a do Golczewa przyjechali tylko finaliści na poziomach klas czwartych, piątych i szóstych- 22 osoby. Wszyscy uczniowie wykazali się dużą wiedzą, za to zostali nagrodzeni drobnymi nagrodami rzeczowymi i dyplomami.

Na poziomie klas czwartych zwyciężyli:

I miejsce - Emilia Wilczyńska SP-2 Kamień Pomorski

II miejsce – Anna Chełstowska SP Jarszewo

III miejsce - Erwin Kaczmarek SP Wolin

Na poziomie klas piątych zwyciężyli:

I miejsce- Igor Pałosz  SP Wolin

II miejsce –Weronika Jarema SP-2 Kamień Pomorski

III miejsce – Samanta Juszkiewicz SP Kołczewo

Na poziomie klas szóstych zwyciężyli:

I miejsce - Agata Wyka  ZSP Golczewo

II miejsce - Antoni  Przydryga SP-2 Kamień Pomorski

III miejsce - Natalia Konieczna SP Wolin

Puchar Dyrektora ZSP dla Najlepszej Szkoły  już po raz drugi otrzymała szkoła SP-2 Kamień Pomorski.

Nauczyciele języka angielskiego ZSP w Golczewie