2016-12-23 06:36:18

Konkurs komputerowy "Choinka"

Uczniowie klas I-III i IV-VI wzięli udział w konkursie na grafikę komputerową. Tematem konkursu była choinka, która mogła zostać wykonana w dowolnym edytorze grafiki. W konkursie wzięło udział 46 uczniów naszej szkoły:
(Alicja Myśliwiec, Piotr Kozłowski, Feliks Zych, Laura Wypych, Nikola Siedlecka, Aleksandra Pokorska, Klaudia Walczak, Klaudia Kamińska, Wiktoria Iłowiecka, Filip Sztukin, Emilia Prusk, Krzysztof Strycharczyk, Łukasz Pawlak, Mikołaj Kołodziejek, Alan Dranikowski, Sebastian Gil, Oliwier Witkowski, Nadia Pawluś, Aleksandra Nadolska, Oliwia Kucharska, Piotr Mikołajczyk, Kamila Grabowska, Julia Matczak, Mieszko Gajlun, Julia Kolec, Zuzanna Zając, Miłosz Słaby, Martyna Furmanek, Jakub Koperski, Zofia Kiełbasa, Alicja Leus, Maciej Cebulski, Aleksandra Kawecka, Fabian Zelerowicz, Błażej Włodarczyk, Sebastian Klunder, Paweł Grzejszczak, Maja Wereszczyńska, Karolina Kurczak, Adam Chłopek, Karolina Jaworska, Małgorzata Sarosiek, Oliwia Kapczyńska, Oskar Hałuszko, Mateusz Cieślikiewicz).

Wszystkie prace wykonane były zgodnie z tematem i wymagały dużego nakładu pracy. Tak wiele prac stanowiło wyzwanie dla oceniających. Komisja w składzie p.Urszula Furza, p.Joanna Sztukin , p. Renata Baraniak wytypowała zwycięzców na dwóch poziomach.

I miejsce Emilia Prusak

II miejsce Julia Kolec

III miejsce Nadia Pawluś

Klasy IV-VI

I miejsce Oskar Hałuszko

II miejsce Karolina Kurczak

III miejsce Karolina Jaworska

Wszystkie prace można było podziwiać na wystawie zorganizowanej w szkole. Organizatorem konkursu była p. Urszula Szukalska. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.