2016-12-23 06:42:28

Wyniki konkursu technicznego "Bombka"

Został rozstrzygnięty konkurs na naszywanie aplikacji na tkaninie. Tematem konkursu była bombka. Uczestnicy naszywali różne tkaniny, guziki, cekiny, koraliki. Do konkursu przystąpiło 32 uczniów klas IV-VI. Dzieci wykazały się umiejętnością szycia ręcznego, przyszywania i naszywania różnorodnych materiałów na tkaninę, którą  otrzymali od organizatora. Z pośród trzydziestu dwóch prac komisja w składzie: p. Urszula Furza, p. Joanna Sztukin, p. Aldona Kaczmarek wyłoniła zwycięzców:

Hanna Dziewulska 5b

Patrycja Nowak 6b

Alicja Golec 4a

Ze względu na wysoki poziom prac, komisja zdecydowała przyznać wyróżnienia, otrzymują je: Oliwia Kapczyńska, Nikola Jędrzejewska, Wiktoria Witkowska, Marcin Krukowski, Amelia Robelka, Hanna Kolasińska, Zofia Plucińska, Mikołaj Haba, Aleksandra Wojciechowska, Klaudia Król, Adam Kurzyk, Zuzanna Stepień, Urszula Oleksiewicz, Karolina Kurczak, Martyna Guga, Oliwia Liro, Julian Zieliński, Nikola Grabacz, Aleksandra Liber, Wiktor Markiewicz, Oskar Hałuszko, Florencja Paluch, Amelia Kunkel, Martyna Ziółkowska, Hanna Prajwowska, Kacper Nakoneczny, Zofia Rucińska, Izabela Biliniewicz, Marta Owczarek.

Wszystkie prace można podziwiać na wystawie zorganizowanej w szkole. Uczestnikom gratuluję i zapraszam do udziału w kolejnych konkursach.

Tkaniny, na których dzieci mogły wykonać swoje prace otrzymaliśmy z zakładu Politeknik w Rokicie, za co serdecznie dziękujemy. Dzieci wykorzystują je także na zajęciach koła technicznego.

Organizator Urszula Szukalska