2016-12-23 07:09:04

Kolędowanie w Mechowie

W minioną sobotę uczniowie naszej szkoły prezentowali swoje umiejętności gry i śpiewu na spotkaniu bożonarodzeniowym zorganizowanym w dworku Flemmingów w Mechowie p. Ireneusza Krzyżanowskiego.  Zaproszeni goście mogli wysłuchać utworów granych na gitarach przez zespół wokalno-instrumentalny w składzie: Wiktor Markiewicz, Hanna Dziewulska, Agata Wyka, Igor Szukalski, Kacper Nakoneczny. Swoje umiejętności gry na instrumentach zaprezentowali: Aleksander Jaworski – akordeon, Karolina Jaworska – skrzypce oraz Weronika Nadzikiewicz – flet. Słuchaliśmy pastorałek w wykonaniu Wiktorii Kiełbasy. Bardzo dobrze sprawdziła się w roli konferansjerki Zofia Kiełbasa, uczennica klasy trzeciej szkoły podstawowej. Koncert przygotowały panie: Mariola Gradek, Monika Kiełbasa i Renata Szewernoga.