2016-12-23 07:31:21

Koncert z okazji Świąt Bożego Narodzenia

W niedzielę, 19 grudnia odbył się koncert bożonarodzeniowy w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie. Wydarzenie miało miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie. Można było posłuchać kolęd śpiewanych przez chór oraz posłuchać utworów granych na gitarach przez zespół wokalno-instrumentalny w składzie: Wiktor Markiewicz, Hanna Dziewulska, Agata Wyka, Igor Szukalski, Kacper Nakoneczny. Swoje umiejętności gry na instrumentach zaprezentowali także: Aleksander Jaworski – akordeon, Karolina Jaworska – skrzypce oraz Weronika Nadzikiewicz – flet. Słuchaliśmy pastorałek w wykonaniu Wiktorii Kiełbasy. Czapki na głowach dzieci oraz obrazy bożonarodzeniowe wyświetlane w tle podkreślały charakter uroczystości. Koncert przygotowały panie: p.Mariola Gradek, p.Monika Kiełbasa oraz p. Renata Szewernoga.