2017-02-09 10:26:06

Konkurs dla uczniów szkoły podstawowej

REGULAMIN KONKURSU NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ

1. Organizatorem konkursu na pracę graficzną „Kartka Wielkanocna” jest Zachodniopomorski Kurator Oświaty  pani Magdalena Zarębska - Kulesza, z siedzibą przy ulicy Wały Chrobrego 4, 70-502 Szczecin.

2. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego.

3.  Kartka powinna być wykonana w dowolnym programie do tworzenia grafiki i przesłana w formacie JPG lub PNG  na adres: konkurs@kuratorium.szczecin.pl do dnia 3 marca 2017 r. Maksymalny rozmiar pliku może wynosić 10 MB. Minimalna rozdzielczość pracy 1024 px.

4.Każda szkoła może nadesłać maksymalnie trzy prace.

5. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dołączenie do pracy czytelnie wypełnionej przez nauczyciela, opiekuna ucznia karty zgłoszenia (załącznik nr 1) oraz oświadczenia (załącznik nr 2) stanowiących integralną część regulaminu.

6. Uczniowie mogą uczestniczyć w konkursie wyłącznie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych ( załącznik nr 2).

7. Prace nadesłane na konkurs mogą być bezpłatnie wykorzystane przez organizatora
w celach związanych z promocją konkursu.

8. Oceny i wyboru najlepszych prac, w tym przyznania Nagrody Głównej, dokona jury złożone z przedstawicieli organizatorów konkursu w terminie do 14 dni od ostatecznego terminu nadsyłania prac. Jury ma prawo przyznania dodatkowych nagród. Przewodniczącym jury jest Zachodniopomorski Kurator Oświaty lub wyznaczona przez niego osoba. O miejscu i terminie wręczenia nagród laureaci konkursu zostaną powiadomieni przez organizatora telefonicznie.

9. Decyzja jury jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie.

10. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wynikach konkursu telefonicznie.

11. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę główną w postaci sprzętu sportowego i  turystycznego, a zwycięska praca będzie w tym roku kartką wielkanocną przesyłaną przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty do ministerstwa, administracji rządowej, parlamentarzystów, administracji samorządowej oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych i mediów z okazji Świąt Wielkanocnych.

12. Organizator zobowiązuje się do umieszczenia na zwycięskiej kartce wielkanocnej imienia i nazwiska jej autora oraz dane szkoły, której uczniem jest laureat.

14. Udział w konkursie wiąże się z akceptacją powyższych warunków.

15. W czasie trwania Konkursu treść Regulaminu będzie dostępna na stronach internetowych Kuratorium Oświaty w Szczecinie:

www.kuratorium.szczecin.pl

16. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu konkursu, jego przerwania lub zawieszenia z ważnych przyczyn.

17. Organizator zastrzega sobie prawo zmian w regulaminie w czasie trwania konkursu i zobowiązuje się do natychmiastowego opublikowania zmienionego regulaminu w miejscach, w których uprzednio opublikował regulamin konkursu.

Osoba do kontaktu:

Małgorzata Duras

specjalista ds. kontaktów z mediami
Kuratorium Oświaty w Szczecinie
tel. kom. 516 094 804

mduras@kuratorium.szczecin.pl

Kartki proszę dostarczyć w wersji elektronicznej do p. Urszuli Szukalskiej 27 lutego 2017 r. zgodnie z regulaminem.