2017-02-28 17:09:09

Wspominamy ferie

Już od wielu lat w czasie ferii zimowych uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum uczestniczą w wyjazdach na basen i lodowisko w Kołobrzegu. W tym roku także pojechali. Dla niektórych była to pierwsza przygoda z łyżwami. Trzeba przyznać, że poradzili sobie znakomicie, bo większość zakończyła zabawę na lodzie sukcesem – nauczyli się jeździć na łyżwach. Drugą część wyjazdu stanowiła zabawa w wodzie. Miłośnicy pływania i wodnego szaleństwa korzystali z kompleksu basenowego. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie: zjazdy po ślizgawce, kąpiel w jacuzzi, a ci którzy potrafią już pływać korzystali z basenu sportowego. Doskonałą informacją zwrotną i tym samym satysfakcją dla organizatorów wyjazdu było pytanie dzieci, czy w przyszłym roku, w czasie ferii także pojedziemy na basen i lodowisko? Już chcieli się zapisać, więc do zobaczenia za rok. Organizatorem wyjazdu była pani Wiesława Trepkowska, a nad bezpieczeństwem dzieci czuwały panie: Renata Szewernoga, Urszula Szukalska, Mariola Gradek i Joanna Sztukin.