2017-03-13 05:43:53

Turniej Wiedzy Pożarniczej

ELIMINACJE GMINNE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

GOLCZEWO 2017

Dnia 09.03.2017r. w GOKiS w Golczewie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Eliminacje te  poprzedzone były eliminacjami środowiskowymi, w których wzięło udział (łącznie w dwóch grupach wiekowych) 67 ze Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej i Golczewie oraz Gimnazjum w Golczewie. Po dokonaniu oceny zakwalifikowano do eliminacji powiatowych, które odbędą się 31.03.2017r. w Kamieniu Pomorskim  następujących uczestników:

I grupa wiekowa (szkoła podstawowa)

1. Wyka Agata SP Golczewo
  2. Markiewicz Wiktor SP Golczewo
  3. Musiał Nikola SP Wysoka Kamieńska

II grupa wiekowa (gimnazjum)

1. Krzysztoszek Wiktoria Gimnazjum Golczewo
  2. Mazur Wiktoria Gimnazjum Golczewo
  3. Śliwak Maciej Gimnazjum Golczewo

Wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk Burmistrza Golczewa - p. Andrzeja Danieluka oraz Prezesa Zarządu Miejsko - Gminnego OSP - dh Michała Opowicza dyplomy oraz nagrody pocieszenia, a zdobywcy pierwszych trzech miejsc nagrody rzeczowe. Nagrodę specjalną dla najmłodszego uczestnika ufundowała p. dyrektor ZSP w Golczewie - Aldona Kaczmarek. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach tego turnieju a wszystkich chętnych już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach OTWP.

Beata Piotrowska