2017-05-17 13:59:42

Konkurs - wygana to remont Naszej stołówki.

Drogi Rodzicu, Przyjacielu Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie!

Nasza Szkoła bierze udział w konkursie na remont stołówki szkolnej organizowany przez producenta margaryny Delma. Chcąc pomóc nam wygrać 30 000 zł na remont Naszej stołówki wejdź na stronę:

Drogi Rodzicu, Przyjacielu Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie!

Wyszukaj Naszą szkołę i oddaj na nią swój głos. Głos musi być potwierdzony w mailu, który otrzymasz ze strony Extra Stołówki. Jeśli posiadasz konto na Facebook możesz udostępnić swoim znajomym możliwość oddania głosu na Naszą stołówkę.

Ważne: Jeśli posiadasz paragon ze sklepu na którym widnieje produkt Delma, możesz wpisać dane z paragonu do głosu na stronie głosowania, uzyskamy za niego dodatkowe punkty.

Głosować można raz dziennie więc zrób to prosimy codziennie – liczy się każdy głos.