2017-06-02 13:46:36

Podwórkowy Dzień Dziecka

Tegoroczny Dzień Dziecka przeniósł nas w klimat podwórkowych zabaw. Był to też czas integracji z dziećmi z Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym z Ośrodka Rehabilitacyjnego z Kamienia Pomorskiego.

Impreza obfitowała w wiele atrakcji, wśród których wielkim uznaniem cieszyły się występy muzyczne , konkursy szkolne m.in. na najciekawsze przebranie, malowanie twarzy, przejażdżki motocyklami, rozgrywki sportowe, szaleństwa w basenie z kulkami.

Dzień uświetniły występy dzieci z zespołów KEEP SMILE, KEEP FLY, KEEP MINI oraz pokazy strażackie.

Smaku i słodkości dodały świętu poczęstunki przygotowane przez rodziców i szkołę. Skosztować można było pysznej grochówki, ciast, porozkoszować się czekoladą z fontanny.

W tym dniu świętowali z nami Starosta Kamieński pan Józef Malec, Burmistrz Golczewa pan Andrzej Danieluk oraz Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej pan Ireneusz Krzyżanowski.

Jak co roku kapituła przyznała statuetki Przyjaciela Szkoły. Otrzymali je: pani Marianna Mikołajczak, pan Bogusław Hilarski, pan Tadeusz Gmiński.

Ten dzień nie byłby tak wspaniały, gdyby nie zaangażowanie Rady Rodziców oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej.

Serdeczne podziękowania należą się pani Agacie Grzybowskiej dyrektorowi GOKiS.

Szczególnie dziękujemy Naszym Sponsorom:

- panom Jackowi i Marcinowi Kołba

- Kołu Łowieckiemu „Żubr”

- Firmie 4 ALL z Ronicy

- Firmie GoldBud

- Firmie KIM

- Bankowi Spółdzielczemu z Gryfic

- Salonowi Pogrzebowemu „Morfeusz”

- panu Konstantemu Łatce

- panu Mariuszowi Wawrzyńskiemu

- panu Pawłowi Woźniakowi

- panu Bogusławowi Hilarskiemu

- pani Rozalii Zabłockiej

- i wszystkim tym, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości.

Do zobaczenia za rok!