2011-06-01 14:59:49

Dzień Dziecka

1.06.2011r. w szkole w Golczewie był dniem, w którym uczniowie obchodzili swój dzień na wesoło. O godz. 10.00 wszyscy stawili się na kolorowym apelu, na którym pani dyrektor Aldona Kaczmarek ogłosiła obchody Dnia Dziecka, oraz wręczyła statuetkę "Przyjaciela Szkoły" panu Romanowi Dorniakowi.

Po apelu uczniowie rozpoczęli zabawy i turnieje, które przygotowali razem z wychowawcami. Największym powodzeniem cieszył się konkurs piosenek, który odbywał się na scenie postawionej przez Urząd Miejski w Golczewie. Wszyscy chętni mogli zaśpiewać wybrany przez siebie utwór. Konkurs zakończył się wręczeniem nagród przez przedstawicielki Rady Rodziców. Później rozpoczęło się "bisowanie", które trwało aż do godziny 13.00.  Na "Orliku" i  w sali gimnastycznej odbywały się zawody sportowe zakończone rozdaniem nagród. Wiele konkursów było prowadzonych przez rodziców, którzy licznie przybyli do szkoły. Uczniowie otrzywywali napoje oraz słodycze na stoisku zorganizowanym i prowadzonym przez Radę Rodziców.