2017-06-25 07:01:59

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Koniec roku 2016/2017 to czas podsumowania rocznej pracy. Wśród zaproszonych gości byli Burmistrz Golczewa pan Andrzej Danieluk, radny powiatu kamieńskiego pan Bogusław Hilarski, proboszcz parafii w Golczewie ks. Jacek Fabisiak, przewodniczący Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej pan Ireneusz Krzyżanowski,  przewodnicząca Rady Rodziców pani Emilia Kunkel,  przewodnicząca Polskiego Związków Emerytów Rencistów i Inwalidów Koła Terenowego w Golczewie pani Marianna Mikołajczak.

W tym dniu wręczone zostały nagrody Uczeń Roku, które otrzymali Hanna Dziewulska i Izabela Biliniewicz ze szkoły podstawowej oraz Krzysztof Grzejszczak z gimnazjum.

Na apelu uczniowie za swoją naukę odebrali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Nagrodzeni zostali także uczniowie, którzy mieli 100% frekwencję na zajęciach.

Z najlepszym wynikiem w nauce wyróżniona została także klasa Vb. W nagrodę otrzymali sprzęt muzyczny oraz pojadą na wycieczkę. Uroczystość zakończyła się polonezem w wykonaniu klas III gimnazjum.