2017-11-27 10:43:51

Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 13 listopada 2017 roku w szkole podstawowej w Golczewie odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. W apelu uczestniczyli zaproszeni goście: Burmistrz – pan Andrzej Danieluk, grono pedagogiczne, rodzice, dziadkowie oraz koleżanki i koledzy ze starszych klas. Dzieci zaprezentowały się w wesołym programie artystycznym, którym udowodniły, że są gotowi na oficjalne przyjęcie do grona społeczności uczniowskiej. Dyrektor szkoły – pani Aldona Kaczmarek przyjęła uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych i dokonała indywidualnego pasowania na ucznia. Ślubując na sztandar dzieci obiecały, że będą pilnymi uczniami, wzorowymi w zachowaniu i dbać będą o dobre imię szkoły. W pięknych biretach z dyplomem w ręku uczniowie zrobili pamiątkowe zdjęcia.  W klasach przy słodkim poczęstunku odebrali swoje pierwsze legitymacje szkolne.