2017-12-07 21:34:16

Koło techniczne działa

Uczniowie naszej szkoły podczas zajęć lekcyjnych oraz koła technicznego wykonują wiele prac związanych z krawiectwem. Przyszywają guziki, szyją ręcznie i na maszynie. Szyli już etui do telefonów. Kolejnymi wytworami, które powstały na zajęciach koła to kosmetyczki oraz serwetki. Każdy z uczestników samodzielnie ręcznie przyszywał aplikację oraz naszywał koraliki. Kolejny etap to wszycie na maszynie zamków błyskawicznych oraz przeszycie boków. W efekcie końcowym powstały kosmetyczki wykonane z filcu z aplikacjami w kształcie motyla. Składający się z sześciu części komplet serwetek to kolejny wytwór dzieci. Wielu z nich zadeklarowało, że wykonane przedmioty będą ofiarowane w prezencie dla najbliższych.